Hakkımızda

Confor Yapı; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır.

Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Confor Yapı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

Confor Yapı 2015 yılından itibaren kendi bünyesine katmış olduğu Winsa PVC, cam balkon, panel kapı, çelik kapı bayilikleri ile hizmet vermektedir.

Uygun ödeme koşullarıyla satın alma alışkanlıklarını değiştiren Confor Yapı, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz…

Confor Yapı “1985 yılında kurulmuş ve bugüne değin mobilya/dekorasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON “edinmiştir.

Misyonumuz…

Confor Yapı “1985 yılında kurulmuş ve bugüne değin mobilya/dekorasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendisine “MİSYON” edinmiştir